O společnosti

O společnosti

Raiffeisen Agro Morava spol. s r. o.

Raiffeisen Agro Morava spol. s r. o.

Raiffeisen Agro Morava, spol. s r.o. vznikla v roce 1991. RAM je dceřiná společnost rakouské firmy Raiffeisen Lagerhaus Weinviertel Mitte eGen mbH, silné společnosti s důležitým postavením, dlouholetou tradicí a významným podílem na rakouském agrárním trhu. Raiffeisen Lagerhaus Weinviertel Mitte eGen mbH, zajišťuje dále v Rakousku rovněž kromě aktivní komplexní činnosti v agrárním sektoru, prodej zemědělské techniky včetně jejího servisu, provozuje několik prodejen automobilů NISAN a KIA, zabývá se prodejem stavebnin, pohonných hmot, paliv a topných olejů a provozuje prodejní střediska s širokým sortimentem zboží, nejen pro zemědělce.

V Rakousku činí celkový roční obrat 108 družstev „Raiffeisen – Lagerhaus“ 2,8 miliard €.

Raiffeisen Lagerhaus Weinviertel Mitte eGen mbH sdružuje přes 2600 rakouských zemědělců – členů družstva. Rovněž více než 60 českých zemědělců a zemědělských podniků je členy Raiffeisen Lagerhaus Weinviertel Mitte eGen mbH.

Raiffeisen Agro Morava spol. s r. o.

Na počátku fungování RAM byly obchody zajišťovány hlavně ze zázemí mateřské společnosti v Rakousku. V důsledku zvyšujícího se obratu obchodu, dalšího zájmu zemědělců a tímto nutnosti zajištění rychlých a kvalitních služeb, bylo následně investováno do vlastního zázemí na území české republiky. V roce 2006 byly ve Vranovicích zbudovány haly pro skladování zemědělských komodit o celkové skladovací kapacitě 7 000 tun. V roce 2009 se rozšířila skladovací kapacita o dalších 10 000 tun výstavbou ocelových sil. V současné době se připravuje další navýšení skladovacích kapacit. Krom těchto skladovacích kapacit disponuje RAM skladovacími kapacitami mateřské firmy.

Předmětem činnosti RAM je obchod se zemědělskými komoditami, hnojivy, pesticidy, motorovou naftou a osivy. Dále zajišťujeme smluvní sušení, čištění a skladování zemědělských komodit, prodej zemědělské techniky a krmiv.

Hlavním cílem Raiffeisen Agro Morava, spol. s r.o. je spokojenost našich zákazníků a dlouhodobě dobré vztahy v duchu myšlenky zakladatele Friedricha Wilhelma Raiffeisena:

„Jednotlivec může společně s druhým dokázat více nežli sám.“

Tvorba webových stránek Creative Vision s.r.o.
Redakční systém 4site CMS